admin
czwartek, 12 sierpnia 2010, 16:15

3:3 / Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna): – Awans to nasz główny cel

Arnold Kister grał niewiele w Starcie, ale gola w IV lidze zaliczył= Jak oceniasz pół roczne wypożyczenie w czwartoligowym Starcie Krasnystaw?

= Oceniam średnio. Myślę że się nie sprawdziłem bo nie potrafiłem sobie wywalczyć miejsca w składzie a jak wywalczyłem to nie strzelałem goli, a właśnie z tego rozlicza się napastnika.

= A obecna forma?

= Mecze pokażą jaka jest forma, na razie myśle że nie jest źle bo strzelam bramki ale to tylko sparingi. Choć na pewno dużo nauczyłem się w Starcie. Jestem dobrze przygotowany fizycznie.

= Jakie plany na nadchodzący sezon 2010/2011?

= Plany…?? Chce dobrze grać, strzelać bramki i pomóc drużynie w końcu awansować do IV ligi to nasz główny cel w tym sezonie.

bratsiennicanadolna.futbolowo.pl / dulbi


Komentarze do '3:3 / Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna): – Awans to nasz główny cel' (3)
 • Grajek12 lat temu Bezpośredni link

  Tak jak zwykle Brat zapowiada walke o awans ,a łapie pierwsze mecze i to u siebie w dodatku z beniaminkiem z A klasy:D(tyle ze to rezerwy Startu:)Nigdy nie grali ciekawej piłki,tyle ze ta liga jest tak dziadowska i kazdy moze z kazdym wygrac.Takze 3 czy 2 miejsce w tej lidze to gó..ienko znaczy!!!

 • ktoś12 lat temu Bezpośredni link

  po takiej grze co pokazali w pierwszym meczu,to awnans maja pewny!!!!! ale do A klasy:)

 • CK12 lat temu Bezpośredni link

  Nie skobczyla sie nawet 1runda. Jest czas na wszystko, gwarantuje ze Brat bedzie gral dobrze

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.