admin
niedziela, 8 sierpnia 2010, 22:23

Sparing: Zartmet Olender Sól – Stal Kraśnik 0:1

W sobotnim sparingu kończącym okres przygotowawczy do nowego sezonu III ligi Zartmet Olender Sól przegrał ze Stalą Kraśnik 0:1 (0:0). Bramkę dla rywali zdobył Marceli Pacek. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Soli. Była to ostatnia gra kontrolna, bowiem już za tydzień start ligowych zmagań. Olender zainauguruje rozgrywki meczem z Polonią Przemyśl, który w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 na stadionie w Biłgoraju.


Zartmet Olender Sól – Stal Kraśnik 0:1 (0:0)
M. Pacek 52′

Olender: Sasim(45 Kozak)- Dobromilski, Sawczuk(70 Kurzyna), Kukiełka, Skrzypek(60 Łukasik)- Blicharz, Lalik, Kusiak Ł.(65 Komosa)- Rataj(55 Wołoszyn), Albingier, Kusiak A.

Stal: M. Mańka – M. Nowak, T. Prasnal, P. Fulara D. Wojtysiak – Ł. Dziedzic, D. Szewc, R. Szczawiński, M. Pacek, F.Drozd, K. Jabłoński zagrali również: P. Zięba, A. Ławryszyn.

źródło: stal.krasnik.info / zartmetolender.lbl.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.