admin
sobota, 31 lipca 2010, 18:19

Kozak jokerem, Opolanin znów wygrywa

Tomasz KozakW trzecim meczu sparingowym Opolanin odniósł trzecie zwycięstwo. Tym razem przeciwnikiem był Orion Niedrzwica występujący w IV lidze lubelskiej.

Mecz zaczął się fantastycznie dla gości bo mimo naporu Opolanina w 8 minucie Radosław Kaczmarczyk zapoczątkował szybki kontratak Orionu i potrafił również skutecznie go wykończyć na 0:1. Od tego czasu Opolanin stwarza coraz więcej akcji ale nie potrafi ich wykończyć. Orion przetrwał oblężenie i w 38 minucie testowany na lewym skrzydle Kamil Szłapa rozpoczyna szybki rajd i dośrodkowuje tak silnie w pole karne, że nabija piłkę na jednego z obrońców Opolanina prawdopodobnie Kamila Furdala i mamy 0: 2.
Po przerwie trener Michał Kuś można powiedzieć „wyciąga asa z rękawa”. Wprowadza liczne zmiany a wśród nich wprowadza na boisko Tomasza Kozaka który w krótkim czasie po wznowieniu gry zamienia rzut wolny na bramkę kontaktową. Pięć minut później faul Roberta Cielmy na Michale Bandoszu polu karnym Orionu i sędzia tego spotkania wskazuje na wapno. Karnego pewnie wykorzystuje Kozak i mamy remis.
W 79 minucie spotkania Opolanin wykonuje rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym najlepiej wykorzystuję wspomniany wcześniej Kozak który kompletując hat-tricka daje zwycięstwo swojej drużynie.

Orion w składzie: Zieliński – Piech (Cielma), Niedzielski, Pyda, P. Gorczyca – Szłapa (Lewczyk), M.Gorczyca, Żarnowski, Szymuś (Osoba) – Gutek (Wójtowicz), Kaczmarczyk (Adamczyk)

Opolanin w składzie: Krupa-Furdal,Górniak,Niedźwiadek,Bąk-Rak,Saja,Dajos,Sawicki-Bandosz,Sak
II połowa:Krupa-Gazda,Niedźwiadek,Górniak,Chruściel-Górski,Kozak,Kawałek, Skrzypczyński-Bandosz,Sak(Rak)

printer


Komentarze do 'Kozak jokerem, Opolanin znów wygrywa' (3)
 • marta11 lat temu Bezpośredni link

  BRAWO OPOLE PODZIWIAM GRAJĄ SWOIMI ZAWODNIKAMI I POKONUJĄ GROŻNY ORION

 • JANEK Z OPOLA11 lat temu Bezpośredni link

  w poniatowej w ramach oszczędnosci dyrektor stali bedzie ratownikiem na krytym basenie

 • lolek211 lat temu Bezpośredni link

  brawo dla furdala hahahaha czyż to nie druga już jego bramka o lol…. 🙂

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.