admin
piątek, 30 lipca 2010, 07:00

Sparingi Orionu Niedrzwica: To będzie nowy zespół

Marcin Goździółko (Foto: Łukasz Słotwiński)Zespół, który opuscił Waldemar Wiater, Piotr Boguszewski, a także Rafał Piwowarski z pewnościę będzie odmieniony. Nowy trener Marcin Goćdziółko do niedawna grał w POM Piotrowice i z pewnością ma swoje plany. Pierwszy sparing Orion wygrał z równie odmienionym Startem Krasnystaw 2:1. więcej w orion-niedrzwica.pl

Trener po meczu zgodził się na krótką wypowiedz:
– Nie ukrywam, że obejmując stanowisko trenera Orionu wszedłem w zupełnie nowe środowisko. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, na każdym treningu uczę się czegoś nowego, poznaję bardziej swoich wychowanków. Buduje mnie bardzo zaangażowanie, z jakim chłopaki pracuję na moich zajęciach. Wiem od drugiej strony jak to się często odbywa, więc powiem, że dawno nie widziałem żeby młodym ludziom tak mocno zależało na grze w piłkę. To motywuje również mnie i postaram się, aby z mojej strony stanąć na wysokości zadania i nie zawieść ich zaufania. Postaram się przekazać im jak największą część wiedzy i doświadczenia, które zdobywałem w swojej dotychczasowej karierze.
Zespół chce grać a ja chciałbym żeby była to gra bardzo widowiskowa –dużo strzelanych bramek, – bo takie mecze najbardziej budują wokół zespołu środowisko wiernych kibiców.

Fotoreportaż Łukasza Słotwińskiego

***

W drugim sparingu Orion przegrał z Sokołem Konoipnica 2:5, a bramki strzelili Karol Wójtowicz i Adrian Adamczyk.

Z niecierpliwością czekamy na nadchodzący sparring z Opolaninem Opole, który odbędzie się prawdopodobnie 31 lipca o godzinie 11.00 w Opolu Lubelskim.

źródło: orion-niedrzwica / Łukasz Słotwiński / rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.