admin
czwartek, 29 lipca 2010, 18:25

Sparing: Orlęta Łuków – PKS Radość 1:2

We wczorajszym sparingu Orlęta Łuków przegrały z PKS Radość 1:2. Gola dla drużyny z Łukowa strzelił Piotr Ozygała z rzutu karnego. W meczu wystąpił nowy zawodnik – Patryk Romaniuk. Jest to 20 letni napastnik, wychowanek TOP54 Biała Podlaska, który dwa sezony spędził w juniorach Wisły Kraków, a przez ostatni rok występował w Orlętach Radzyń Podlaski (III liga, spadek, 28 meczów, 4 gole). PKS Radość przebywa na obozie nad Zalewem Zimna Woda. Drużynę trenuje wychowanek Orląt Grzegorz Sitnicki. W dzisiejszym meczu obroną PKS dyrygował Sebastian Żółkowski – przez rundę zawodnik ŁKS-u.

Orlęta Łuków – PKS Radość 1:2 (0:1)
Ozygała 55 (karny) – ? 45, ? 53

Orlęta: Adamiak – Wysokiński, Ozygała, Izdebski, Szlaski – Przeździak (46 Matuszewski), Wryk (60 Buga), Grula (60 Fortuna), Romaniuk (60 Kmieć) – Gaj (46 Orzyłowski), Purzycki

W sparingu zabrakło: Łukasza Kiryło (lekki uraz), Michał Szewczak (przebywa za granicą), Andrzej Grabowski (sprawy osobiste), Arkadiusz Zalewski (obóz obowiązkowy na studiach). Nie grał także Arkadiusz Wróbel, który jednak już wrócił do treningów po kontuzji z początku rundy wiosennej.

źródło: orleta.lukow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.