admin
środa, 28 lipca 2010, 22:11

Sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Zartmet Olender Sól 3:0

Tomasovia w kolejnym meczu sparingowym pokonała na boisku w Suścu beniaminka III ligi – Olender Sól 3:0. Gole dla „niebiesko-białych” strzelali Jarosław Pacholarz (2) i Ireneusz Baran. Od pierwszej minuty w bramce TKS zagrał Łukasz Bartoszyk, ale po krótkim czasie został zmieniony przez Piotra Waśkiewicza. Mecz nie był porywającym widowiskiem, sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, głównie przez kapryśną pogodę. Kolejnym rywalem Tomasovii będzie Stal Kraśnik.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Zartmet Olender Sól 3:0 (1:0)
Pacholarz (2), Baran

Tomasovia (wyjściowy skład): Bartoszyk – Jakubiak, Banaś, Leśko, Myszkowski, Stefanik, Zatorski, Słotwiński, Wawryca, Pacholarz, Kusiak; ponadto zagrali: Waśkiewicz, Sioma, Skiba, Świderek, Raczkiewicz, Baran, Żurawski, Kęczkowski

źródło: tomasovia.tomaszow.info

Komentarze do 'Sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Zartmet Olender Sól 3:0' (4)
  • gość12 lat temu Bezpośredni link

sory ale sól goniła tomasovie jak dzieciaków………w drugiej polowie od poczatku gral drugi sklad olendra i chlopcy na siłe chcieli grac piłka żeby sie przed trenerem pokazac i starcili bramki z kontry…….dziwie sie bo beniaminek ogra tomasovie w lidze bez większych problemów…..

• Anonim12 lat temu Bezpośredni link

Zgadza się. Byłem na meczu i wynik jest bardzo mylący. W drugiej połowie młodzież z Olendra klepała Tomasovię tak że jej obrońcy byli zmuszani do wybijania piłki na oślep. Wiele razy tomaszowian ratował tez Waśkiewicz, widać że będzie mocnym punktem drużyny.

• kuba12 lat temu Bezpośredni link

tez bylem na meczu i powiem tyle – w 2 polowie tomasovia grała juniorami – chlopaki rocznik 92 , przyszlosc druzyny a i tak pogonili Olender 3 nill. 😉 wiec chlopaki z soli – nie napinać sie , do tomasovii to wam brakuje 🙂

• tks12 lat temu Bezpośredni link

A w Tomasovii grały dwa pierwsze składy;].Sól goniła Tomasovię ale do 40 metra od bramki i to w pierszej połowie.W drugiej to ta młodzież z Olendra nie stworzyła żadnego zagrożenia dla bramki.A Tomasovia mogła strzelić jeszcze ze 2 bramki.Prawdą jest ,że pierwszy skład Soli grał nieźle ale Tomasovia wystawiła dwa równorzędne składy w dwóch połowach.