admin
niedziela, 25 lipca 2010, 21:06

Znalazł się Siergiej Borys

Siergiej Borys (Foto: lubelskapilka.net)Wieść niesie, że niesforny piłkarz, który ostatnio reprezentował barwy Startu Krasnystaw i zbierał całkiem przyzwoite oceny Siergiej Borys, zagra we Włodawiance, z którego to klubu do Startu przyszedł. W pewnym momencie sezonu Ukrainiec został odsunięty od drużyny.

Trener Jarosław Góra mówił:
– Pokładaliśmy w nim wielkie nadzieje, jak przychodził do nas miał być takim typowym rozgrywającym, miał dzielić i rządzić w środku pola, lepiej prezentował się na treningach niż na meczach, miał problemy również poza sportowe, zawiedliśmy się na nim

Działacze Włodawianki twierdzą, że Borys z pewnością przyda się zespołowi Marka Droba.

Ukrainiec Siergiej Borys wiosną nie występował w żadnym zespole.

źródło: własne


Komentarze do 'Znalazł się Siergiej Borys' (1)
  • jaco12 lat temu Bezpośredni link

    No to Sierioza pokazesz Starcikowi gdzie jego miejsce. Pozdrowki

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.