admin
niedziela, 25 lipca 2010, 10:59

Sparing: Orion Niedrzwica – Start Krasnystaw 2:1

W ubiegłym sezonie Start Krasnystaw był jednym z najmłodszych zespołów w rozgryuwkach. Wiele wskazuje na to, że nadal tak będzie. Jednym z tych, na których liczą kibice jest Daniel ChariaszW zdecydowanie odmienionych składach zaprezentowały sie zespoły Orionu i Startu podczas meczu kontrolnego. W ekipie Jarosława Góry zapowiada się ponowna i zdecydowana przebudowa, w Orionie takowa trwa. Kogo ostatecznie zobaczymy podczas inauguracyjnych spotkań – to zagadka porównywalna z typowaniem wyników w lotto.

Zwycięstwo odnieśli gracze Marcina Goździółko po bramkach Radosława Karczmarczyka i Andrzeja Gutka, gola dla Startu strzelił Łukasz Rachwał.

– Mieliśmy okazje na korzystniejszy wynik – powiedział nam Sebastian Sadowski, w ubiegłym sezonie czołowy strzelec rozgrywek IV ligi. – Sam miałem dwie okazje, których nie wykorzystałem. Ale to dopiero pierwszy mecz.

Składy drużyn:

Orion: Kozłowski – Piech, Oleszek, Rossa, Skiba – Przemek Gorczyca, Marcin Gorczyca, Żarnowski, Szymuś – Gutek, Kaczmarczyk. Ponadto grali: Dąbała, Adamczyk, Wójtowicz, Lewczyk, Osoba
Start: Bednarczyk – Banaszkiewicz , Gutowski, Iwan, Nowakowski – Mazurkiewicz, Chariasz, Rachwał, Gajewski – Sadowski, Pluta. Grali też: Szponar, Wróbel i Tomasz Mazurek.

krasnystaw24.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.