admin
czwartek, 22 lipca 2010, 09:58

7:1 Zartmetu w sparingu z Relaxem

Arkadiusz Kusiak Zwycięstwem 7:1 zakończył się rozegrany wczoraj póznym popołudniem kolejny sparing „blacharzy” z beniaminkiem klasy okręgowej Relaxem Księżpol. Do 70 minuty na boisku wystąpił teoretycznie słabszy skład podopiecznych Michała Furlepy. Przez te 70 minut pozostała grupa 11 zawodników przechodziła normalny trening a na zielonej murawie walczyli: Paczos – Łukasik, Kurzyna, Kukiełka, Poliwka – Komosa, Ł. Kusiak, Blacha, Wołoszyn – Różański, Garbacz.

Po dwóch bramkach głową Artura Kukiełki było 2:0 i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. W ciągu następnych 25 minut Relax strzelił kontaktową bramkę za sprawą Arkadiusza Piskorskiego. W 70 minucie na placu gry pojawili się: Sasim – Skrzypek, Bubiłek, Sawczuk, Grelak – Rataj, Lalik, Blicharz, Dorosz – Albingier /zmieniony po 4 minutach przez Garbacza z powodu kontuzji/, A. Kusiak.

Potrzeba było zaledwie 20 minut aby rozwiały się nadzieje podopiecznych Marcina Mury na dobry rezultat z beniaminkiem III frontu. Trzy bramki Patryka Dorosza, jedna Łukasza Lalika i jedna samobójcza zakończyły spotkanie sparingowe około godziny 20:30, gdy zaczął zapadać zmierzch. A w sobotę na blacharzy czeka kolejny sparingpartner o wiele bardziej wymagający, wymieniany w gronie faworytów do awansu do II ligi – Izolator Boguchwała. Mecz w Zamościu – boisko za Rotundą – początek godz.11:00.