admin
poniedziałek, 19 lipca 2010, 21:49

Tomasovia na obozie w Kolbuszowej. Ciećko w Kolejarzu?

Tomasz CiećkoTomasz Ciećko W dniu dzisiejszym piłkarze Tomasovii udali się na kilkudniowie zgrupowanie do znajdującej się na Podkarpaciu Kolbuszowej. Kadra prezentuje się następująco: Łukasz Bartoszyk, Krzysztof Szostak, Tomasz Raczkiewicz, Rafał Myszkowski, Maciej Banaś, Sebastian Leśko, Michał Skiba, Tomasz Jakubiak, Piotr Świderek, Mateusz Kęczkowski, Łukasz Chwała, Marcin Żurawski, Ireneusz Baran, Patryk Puchalski, Patryk Słotwiński, Maciej Zdybek, Przemysław Wawryca, Jarosław Pacholarz, Jacek Kusiak i Waldemar Kozyra. Na zgrupowaniu zabraknie Łukasza Wawrzusiszyna (wyjazd za granicę), Pawła Zatorskiego (nie wznowił treningów), Piotra Wójcika i Bartosza Stefanika (praca) oraz Tomasza Siomy (obowiązki na uczelni).

Już w środę gracze z Tomaszowa Lubelskiego zmierzą się w test-meczu z Kolbuszowianką Kolbuszowa, natomiast w sobotę podejmą Kolejarza Stróże, w którym testowany jest zawodnik Tomasovii, Tomasz Ciećko.

źródło: tomasovia.tomaszow.info / kk


Komentarze do 'Tomasovia na obozie w Kolbuszowej. Ciećko w Kolejarzu?' (2)
  • TKS - TKS - TKS12 lat temu Bezpośredni link

    Skończy się jak zwykle … pseudotrenerek z pseudokierowniczyna zarzadają z 70 tysi za wyporzyczenie na trzy miechy i Ciepłemu jak zwykle zamkna droge do gry w wyższej lidze. Potem napiszą, że zawodnik nie przyjął warunkow i będzie na Kolejarza.

  • PEX 712 lat temu Bezpośredni link

    LUDZIE ,, CIEPŁY ” ZESTARZEJE SIĘ W KLUBIE NA TOMASZOWSKICH KOSZARACH !!! NIE MA SZANS ABY TA RZĄDZĄCA MAFIA WYPUŚCIŁA ZAWODNIKA Z TOMASZOWA !!!!!!! JEGO TALENT MUSI BYĆ ZMARNOWANY PRZEZ TOMASOVIĘ TAK JAK JUŻ NIE JEDNEMU ZAWODNIKOWI SIĘ TO ZAFUNDOWAŁO !!!!!!!!!! OBECNY TRENER TRZYMA RĘKĘ NAD TYM I MYŚLI ŻE JAK WYGRAŁ Z SZAROWOLĄ MECZ O PIETRUSZKĘ TO MA PEWNĄ POSADĘ TRENERSKĄ W KLUBIE LUDZIE I KIBICE TOMASZOWSKIEJ PIŁKI JUŻ CZAS PRZEJŚĆ SIĘ NA STADION I ,, POGNAĆ ” TEGO WIELKIEGO TRENERA !!!!!!!!!!!!!!!1 KTO TO POPIERA ?????????????

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.