admin
czwartek, 15 lipca 2010, 05:21

Wawryniuk nie pójdzie śladem Zdunka, który znajduje się na tropie Kiełbasy

W akcji Sylwester Zdunek, który w IV lidze strzelił 15 bramekZdarza się, ze król strzelców V ligi znakomicie spisuje się w rozgrywkach ligi wyższej. Sylwester Zdunek został nawet królem strzelców IV ligi (15 goli). Nie będzie miał raczej takiej szansy Przemysław Wawryniuk z GLKS Rikitno (24 gole). Otóż zezpół z Rokitna z przczyn organizacyjnych postanowił nie przystępować do gry w IV lidze (brak pieniędzy). Po Ładzie Biłgoraj to drugi zespół, który rezygnuje z gry w IV lidze.

Pozostali bombardierzy V lig lubelskich mają szansę powtórzyć wyczyn dwukrotnego króla ligowych strzelców Sylwestra Zdunka, który – przypominamy – przed przyjściem do Chełmianki był królem strzelców V ligi zamojskiej jako gracz Nord Wysokie. Są to Grzegorz Bornus (Włodawianka), Jacek Iwnicki (Huczwa Tyszowce) i Piotr Bielak (Wieniawa).

Natomiast Selwestrowi Zdunkowi życzymy zdobycia potrójnej korony – do króla strzelców V i IV ligi – króla strzelców III ligi. Przypominamy, że przed laty podobny szlak ligowej przygody strzeleckiej „zaprezentował” Grzegorz Piechna, zapomniany snajper z Kielc „Kiełbasą” zwany.

MiMi


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.