admin
środa, 14 lipca 2010, 17:47

Tomaszów Lubelski: Początek przygotowań do sezonu 2010/2011

Pierwszy z lewej Jarosław Pacholarz.Na pierwszym treningu Tomasovii w ramach przygotowań do sezonu 2010/2011 III ligi stawiło się 16 zawodników, co w porównaniu z zajęciami sprzed roku (zaledwie 11 graczy), prezentuje się o wiele bardziej okazale. Na treningu nie stawili się: Michał Skiba, Jarosław Pacholarz, Łukasz Wawrzusiszyn, Maciej Banaś, Paweł Zatorski i Maciej Zdybek (trenujący w seniorach, ale grający w juniorach). Na obiekcie OSiRu nie pojawił się – zgodnie z przewidywaniami – żaden nowy zawodnik.

Warto wspomnieć o odejściu z klubu Patryka Nowosada. Obrońca Tomasovii grał przeważnie w zespole juniorów, sporadycznie w seniorach (przeważnie w meczach Pucharu Polski). Od nowego sezonu będzie on bronił barw Huczwy Tyszowce – beniaminka IV ligi.

Źródło: tomasovia.tomaszow.info


Komentarze do 'Tomaszów Lubelski: Początek przygotowań do sezonu 2010/2011' (2)
  • gość12 lat temu Bezpośredni link

    Tomasovia na mistrza

  • sks12 lat temu Bezpośredni link

    chyba w hokeja

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.