admin
czwartek, 10 czerwca 2010, 09:49

Opinie, głosy… / Trenerzy po meczu zaległym, Sparta – Lewart 1:0

Modest Boguszewski i Arkadiusz SmolarzPo meczu Sparta – Lewart swoimi spostrzeżeniami podzielili się trenerzy obydwu zespołów.

Modest Boguszewski (Sparta): Był to bardzo ciężki mecz. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była w miarę dobra. W drugiej chyba za wcześnie zaczęliśmy grać na utrzymanie wyniku i oddaliśmy pole Lewartowi. Było to całkiem nie potrzebne. Zabrakło spokoju i precyzji bo wystarczyło wyprowadzić jakąś kontrę, gdy Lewart atakował. Wtedy może by była druga bramka, która by nas uspokoiła. Tak mieliśmy nerwówkę do samego końca.

Arkadiusz Smolarz (Lewart): Zaczęliśmy grać od momentu straty bramki. Do tego momentu byliśmy jak śnięci, gra się w ogóle nie kleiła. Dużo niedokładności i do tego jakiś marazm. Natomiast kiedy wzięliśmy sprawy w swoje ręce, doszliśmy do przeciwnika krótko i blisko. Zaczęliśmy walczyć i od razu stworzyliśmy sobie sytuacje. Odepchnęliśmy totalnie przeciwnika od własnej bramki. Szkoda, że Borys Kaczmarski nie wykorzystał sytuacji sam na sam przed przerwą. W drugiej połowie mieliśmy kilka groźnych stałych fragmentów, a Sparta nam praktycznie niczym nie zagroziła. Także tym bardziej szkoda, bo po raz kolejny przegraliśmy na własne życzenie. Mamy jeszcze dwa mecze i te dwa mecze w Janowie i u siebie z Orionem za wszelką cenę trzeba wygrać, żeby tą dobrą pozycję którą osiągnęliśmy po meczu z POMem utrzymać do końca sezonu. O pracy sędziów nie będę się wypowiadał, kto był na tym spotkaniu widział i jest w stanie mam nadzieję to obiektywnie ocenić.

Źródło: Piotr Podlesny / lewartlubartow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.