admin
czwartek, 10 czerwca 2010, 10:08

Motor / Trener przedstawił wstępny plan przygotowań

Bogusław BaniakTrener Bogusław Baniak przedstawił działaczom Motoru plan przygotowań do sezonu. W dniach 11-28 czerwca piłkarze przebywać będą na urlopach, a następnie rozpoczną przygotowania pod kątem drugiej ligi.

Szkoleniowiec żółto-biało-niebieskich spotkał się z zarządem i podsumował rundę wiosenną. Przedstawił również swoją wizję przygotowań do sezonu 2010/2011.

Motor przed rundą jesienną rozegra 5-7 meczów kontrolnych. Trener planuje również przedsezonowe zgrupowanie na terenie województwa lubelskiego.

Sezon w II lidze rozpocznie się najprawdopodobniej w 24 lipca. Czyli dwa tygodnie wcześniej niż ostatnio.Na chwilę obecną wiele wskazuje na to, że Bogusław Baniak pozostanie w Motorze Lublin.

źródło: autor: Klub / motor-lublin.pl


Komentarze do 'Motor / Trener przedstawił wstępny plan przygotowań' (2)
  • hahaha12 lat temu Bezpośredni link

    SEZON NIE MOŻE SIĘ ZACZĄĆ 24 LIPCA….BO DO 30 LIPCA MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O LICENCJĘ!!!

  • tks12 lat temu Bezpośredni link

    u nas wszystko jest możliwe także sie nie badz zaskoczony jak II liga zacznie sie 24 lipca.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.