admin
wtorek, 18 maja 2010, 08:30

Puchar Polski Chełm / Start Krasnystaw – Hetman Żółkiewka 70 godzin później, Włodawianka – Sparta

Przez ostatnie kilka lat Start rozegrał kilka znakomitych spotkań z PP: wygrał dwa razy na szczeblu OZPN Chełm, był dwa razy w finale LZPN, stoczył emocjonujące mecze z Hetmanem Zamość i ze Zniczem w Pruszkowie. Na zdjęciu bohater rozgrywki na karne podczas ostatniego finału z Chełmianką Sławomir Ryć. W środę o 17.00 zostaną rozegrane mecze półfinałowe o PP OZPN Chełm. W Krasnymstawie Start podejmie Hetmana Żółkiewka, z którym wygrał w niedzielę 4:1. Niech jednak wynik nikogo nie myli, bo Hetman na dzień dzisiejszy to dobry czwartoligowy zespół, który moze wygrać z każdym w każdej chwili. I nie ma znaczenia fakt, zę podopieczni Marka Leszczyńskiego koncentrują sie rzekomo na IV lidze, żeby obronić byt. Bo nawet jeśli w obu zespołach wybiegnie więcej zawodników z ławki rezerwowych, to emocja zapewnia inna okoliczność – w rozgrywkach pucharowych nic się nie da naprawić w następnym meczu. Przegrywający odpada, toteż każda akcja może być rozstrzygająca.

W drugim półfinale lider V ligi Włodawianka zagra z innym zespołem walczacym o byt w IV lidze – Spartą Rejowiec. Sytuacja podobna jak wyzej, choc oba zespoły grały ze sobą w odleglejszym terminie niz Start – Hetman (od ostatniego gwizdka do pierwszego w środe minie 70 godzin).

A dla ciekawskich jeszcze raz polecamy fotoreportaż z niedzielnego meczu w Krasnymstawie jaki ukazał się na stronie hetman-zolkiewka.pl

Źródlo: krasnystaw24.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.