admin
piątek, 14 maja 2010, 08:33

Twarze lubelskiej piłki / Borys Kaczmarski x 100

Borys Kaczmarski (Foto: lewartlubartow.pl)Według wyliczeń statystycznych zawodnik Lewartu Lubartów Borys Kaczmarski może wkrótce strzelić ligową bramkę numer 100. Gole strzelone przez niego w meczach z Unią Bełżyce miały numer 97 i 98. Według portalu lewartlubartow.pl na taki wynik składają się bramki zdobyte w rozgrywkach III i IV ligi.

A swoją drogą ciekawe ile Borys Kaczmarski uzbierał bramek razem z innymi (PP, towarzyskie, okolicznościowe itp). I jeszcze ciekawsze: Ilu jest na Lubelszyźnie piłkarzy ocierających sie o 100 bramek. Może nawet takich, którzy przekroczyli ten próg… Informujcie nas żebyśmy mogli poszperać w dokumentacjach?

rd/pp


Komentarze do 'Twarze lubelskiej piłki / Borys Kaczmarski x 100' (3)
 • radzyniak12 lat temu Bezpośredni link

  Damian Panek – 101 goli w meczach ligowych Orląt Radzyń w latach 2001-2008.

 • Łada12 lat temu Bezpośredni link

  Ireneusz Zarczuk

 • Legion12 lat temu Bezpośredni link

  Marcin Goździołko sporo ponad 100

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.