admin
czwartek, 13 maja 2010, 09:32

Kraśnik / Pożegnano Adamusa, Stal poprowadzi trener LKS Kowalin…

Dariusz MatysiakW Stali Kraśnik sięgnięto po trenera, który nie ma wielkiego ligowego nazwiska (ostatnio był nim Sławomir Adamus). Jego następcą został Dariusz Matysiak, były piłkarz Stali, Lublinianki, Unii Bełżyce i Unii Wilkołaz.

Dariusz Matysiak ostatnio prowadził LKS Kowalin (Lubelska A-klasa, 3 miejsce).

rd


Komentarze do 'Kraśnik / Pożegnano Adamusa, Stal poprowadzi trener LKS Kowalin…' (9)
 • 212 lat temu Bezpośredni link

  propoinuję rubrykę – pożegnania…jako nr 2 Orzeszek z Ponioatowej…

 • jaksa12 lat temu Bezpośredni link

  i prawidlowo, adamus ? a kto to jest? jakie ma papiery? na trenerke? troche pokopal w pilke po ugorach i zachcialo sie; tyle jest lzsow tam bedzie dobry

 • do 212 lat temu Bezpośredni link

  nawet nie głupi pomysł ….

 • kibic12 lat temu Bezpośredni link

  Porobili papiery za kasę i rzeżbią naiwniaków takich jak np. Olchawswki i cała piłkę lubelską. U siebie ich już dawno nie chcieli to ” pustaki” z lubelskiego ich pozatrudniali a swoich mają za nic.Do zobaczenia w czwartej lidze.

 • 212 lat temu Bezpośredni link

  Matysiak do końca rozgrywek, a później pewnie zarząd już ma trener z paierami i doświadczeni oraz sukcesami i pewnie taki co ściągnie kliku swych zawodników z Polski do Kraśnika!

 • stal12 lat temu Bezpośredni link

  ci co sie nie znaja chcieli matysiako, to go dostsli …
  ALE JEST TO RZEMIESNIK NIE TRENER

 • Stal II12 lat temu Bezpośredni link

  Kiedyś prowadził Stal II w A-kasie i to było dla nie go za duże wyzwanie porostu sobie nie poradził. Matysiak kaleczy Kraśnicką młodzież ale to tylko do wyborów! MUKSY do liwidacji bo to aby robią z nich kase trenerzy prezes powini się zabrać prokuratorzy, ale nie z Kraśnika!

 • MISIO12 lat temu Bezpośredni link

  PONIATOWA –OSTATNIA SZANSA Z BOGUCHWAŁA — albo po rozum do glowy

 • do jaksa12 lat temu Bezpośredni link

  adamus zdobył awans do (starej drugiej ligi) z Stal Stalowa Wola to chyba jest jego jedyny sukces w karierze trenera.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.