admin
wtorek, 11 maja 2010, 06:27

Szałachowski, Kiełbowicz, Borysiuk – 7 sierpnia zagrają z Arsenal FC

Sebastian Szałachowski, Tomasz Kiełbowicz i Ariel Boirysiuk (Foto: Legia Warszawa)7 sierpnia odbędzie się oficjalne otwarcie nowego stadionu Legii. Najważniejszym wydarzeniem w tym dniu będzie towarzyski mecz warszawian z trzecią drużyną angielskiej ekstraklasy Arsenal FC – poinformowała oficjalna strona klubu Legia.com.

– Miło mi poinformować wszystkich kibiców, sympatyków, przyjaciół Legii, że gościem wyjątkowego w historii naszego klubu wydarzenia, będzie słynny londyński Arsenal. Cieszę się, że udało nam się zakontraktować mecz z tak renomowanym przeciwnikiem. To rywal światowej klasy. Szykuje się wielkie święto – mówi prezes Legii Paweł Kosmala.

W sierpniu zostaną oddane do użytku trzy nowe trybuny mogące pomieścić 25 tysięcy widzów. Przebudowa czwartej trybuny rozpocznie się miesiąc wcześniej, a zakończenie prac planowane jest na luty 2011 roku. Pojemność obiektu zwiększy się wtedy ostatecznie do 31 tysięcy miejsc.

Zawodnikami londyńskiego klubu są byli legioniści: Łukasz Fabiański i wypożyczony ostatnio do

Źródło: 90minut.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.