admin
piątek, 7 maja 2010, 12:24

Statystyki / Zamojski ranking stron internetowych.

Po raz pierwszy prezentujemy ranking stron internetowych klubów zamojskiej okręgówki z serwisu futbolowo. W naszym rankingu uwzględniliśmy licznik odwiedzin z miesiąca kwiecień.

Jak się okazało najwięcej osób odwiedza oficjalną stronę internetową Unii Hrubieszów, drugie miejsce zajmuje strona Tura Turobin, a trzecie Kryształu Werbkowice. Nasza strona zajmuje niestety ostatnie trzynaste miejsce. W rankingu nie uwzględniliśmy stron Omegi i Huczwy ponieważ ich strony nie są w serwisie futbolowo. Ranking będzie prowadzony co miesiąc a pod koniec czerwca zrobimy ranking z całego sezonu.

Źródło: glksgranica.futbolowo.pl


Komentarze do 'Statystyki / Zamojski ranking stron internetowych.' (1)
  • A klasa12 lat temu Bezpośredni link

    to kluby w A klasie są częściej odwiedzane

    np strona Rakovii Rakówka w tym rankingu miała by gdzieś 6 miejsce

    a w Rankingu A klasowym pewnie pierwsze

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.