admin
piątek, 7 maja 2010, 14:09

MOTOR Lublin / Klub Seniora

Kolejną inicjatywą Motoru Lublin jest powołanie Klubu Seniora. Będzie on zrzeszał osoby, które przyczyniły się do rozwoju Motoru w jego 60-letniej historii.

Celem Klubu Seniora Motoru Lublin będzie podtrzymywanie i pogłębianie relacji koleżeńskich pośród byłych i obecnych pracowników Motoru. Ponadto powołanie Klubu Seniora ma przyczynić się do promocji oraz popularyzacji historii i tradycji lubelskiego klubu.

Dobrze byłoby, gdyby Ci wszyscy ludzie, którzy na przestrzeni lat przyczynili się do tego, abyśmy w tym roku mogli obchodzić 60-lecie istnienia Klubu, mieli możliwość razem się spotykać, dyskutować, aby mogli angażować się w jakikolwiek sposób w działalność klubu. Niektóre spośród tych osób na pewno potrzebują wsparcia i my jako Klub będziemy chcieli im pomóc – powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej sekretarz zarządu, Marcin Wieczorek – Chcemy również wyjść z inicjatywą do osób w podeszłym wieku oraz osób niepełnosprawnych. Zachęcamy, aby takie osoby dzwoniły do klubu, wówczas wraz z wyznaczonym opiekunem będą miały możliwość oglądania meczów z płyty żużlowej przy samym boisku.

Źródło: motor-lublin.pl / Klub


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.