admin
czwartek, 6 maja 2010, 20:52

Finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego – 19 maja w Szczebrzeszynie

Informujemy, że finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego pomiędzy ASPN „Roztocze” Szczebrzeszyn-GLKS „Spartakus” Szarowola odbędzie się dnia 19 maja 2010 r. (środa) godz. 17:00 w Szczebrzeszynie. Rolę gospodarza pełni klub ASPN „Roztocze” Szczebrzeszyn. Podstawa prawna: § 15 ust. 3 Regulaminu Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN.

Ze sportowym pozdrowieniem

Przewodniczący WG ZOZPN
/-/Henryk Kowalski


Komentarze do 'Finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego – 19 maja w Szczebrzeszynie' (9)
 • Spartakus12 lat temu Bezpośredni link

  Dobry W. Czy kotś na rozum upadł? Czy ma zero oleum w głowie ?

 • Spartakus12 lat temu Bezpośredni link

  Panie Prezesie P. czy az tak Pan nienawidzi Spartakusa i Kapki?

 • Artur12 lat temu Bezpośredni link

  To mało powiedziane, ale czemu ten człowiek ma w d… kibiców z Zamościa, którzy mieli okazje obejrzec swoich piłkarzy na swoim stadionie. Ale co tam, małomiasteczkowośc, perzesiunia z tomaszowskiej prowincji, gdzie prezes jak sie budzi to słyszy… „spartakus, spartakus…” i już płacze z zawiści bo to nie jego sreberka sa liderem, a na domiar złego jeszcze uwstecznił ich do granic beznadziei jego koles trener… to wogóle. To jakiś fenomen, ze Finał odbywa się na boisku jednego z finalistów w dzisijeszych czasach. Trzeba jeszcze było ustawić termin na środe przed meczem tomasovia-Spartakus , to by się chyba w samej Warszawie śmieli. Ale we Wrocławiu nie maja takiego poczucia humoru Panie Prezesie…

 • Egon12 lat temu Bezpośredni link

  On ich się boi bo jego syetem sie wali, a on wali wszystkich w koło. Najbardziej kibiców a potem piłkarzy 🙂
  Ot tomaszowskie kompleksy niespełnionych działaczy- biznemenów pensjowych, dla których czy sie stoi, czy gnoi, czy leży i tak pensyjka sie należy 🙂

 • Egon12 lat temu Bezpośredni link

  http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/czas-dzialaczy-sie-skonczyl-pora-na-menedzerow,1474754

  warto przeczytać, Panie P. czas odejść i golić jeszcze kochany klub i rodziców tych łebków, którymi się Pan „opiekuje” społecznie oczywiście za symboliczna kasiorkę robiąc obozy nad możem a nie w Kolbuszowej czy inneh zapadłej dziurze. Pan to się umie bawić…

  „Tak się bawi, tak się bawie Pan Prezes”

 • Spartakus12 lat temu Bezpośredni link

  a ja sie spodziewałem finału przed meczem z tomasovią!!

 • XYZ !!!12 lat temu Bezpośredni link

  DLA DOBRA PIŁKI NOŻNEJ NA ZAMOJSZCZYŹNIE FINAŁ POWINIEN BYĆ ROZEGRANY W MIEJSCU DO TEGO ODPOWIEDNIM CZYLI NA STADIONIE ,, HETMANA ” ZAMOŚĆ Z TEGO KLUBU WYWODZI SIĘ WIELU ZAWODNIKÓW KTÓRZY SĄ NA WYPOŻYCZENIACH CZASOWYCH Z HETMANA !!!!!!! JESLI FINAŁ PUCHARU MA BYĆ ROZGRYWANY NA JAKIMKOLWIEK BOISKU TO DLACZEGO NIE ROZEGRAĆ FINAŁU NA JAKIMŚ ,, KARTOFLISKU ” W B- KLASOWYM KLUBIE ????????// LUDZIE Z ZAMOJSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI CZY TAK TRUDNO DOMYŚLIĆ SIĘ ŻE MECZ PIŁKARSKI ORGANIZOWANY JEST DLA PUBLICZNOŚCI ???????????/ JEŚLI CIĘŻKO SIĘ TEGO DOMYŚLEĆ TO GRATULUJĘ INTELIGENCJI !!!!!!!!!!!!

 • Dyma12 lat temu Bezpośredni link

  Popieram przedmówcę finał rozgrywek Pucharu Polski powinien zostać rozegrany w Zamościu na stadionie OSIR. Z pewnością na to spotkanie wybrałoby się wielu zamościan, gdyż mieliby możliwość zobaczyć w akcji wielu zawodników, którzy jeszcze niedawno reprezentowali KS Hetman, jak chociażby po stronie Spartakusa Migalewskiego i Sękowskiego, a w Roztoczu Demusiaka, Kyckę, Rajtara, Dobromilskiego czy Lipca. Myślę, że sami piłkarze woleliby to spotkanie rozegrać w Zamościu. A więc panowie z OZPN-u, chyba jeszcze nie jest zbyt późno żeby zmienić miejsce rozegrania finału i ze Szczebrzeszyna przenieść go pod okna własnej siedziby.

 • smialy12 lat temu Bezpośredni link

  jesli masz cos przeciw to znaczy ze masz cos do Szczebrzeszyna moze masz racje ze mecz powinien zostac rozegrny na neutralnym boisku tu jestem w stanie sie zgodzic,ale na dzien dzisiejszy nie ma Hetmana na pilkarskiej mapie i tyle nie istnieje ten klub wiec po co twoja zlosc rozumiem cie po czesci bo swoja zlosc prubojesz gdzies ulokowac a co do zawodnikow wypozyczonych to nie wiem czy tak chetnie wroca do Zamoscia gdzie oszukiwano ich systematycznie i zostawiano na lodzie wiekszasc z nich odzyla w klubach badz co badz nizszych ale bardziej wiarygodnych wiec twoja zlosc jest nie uzasadniona!!!!

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.