admin
poniedziałek, 3 maja 2010, 08:19

A-klasa chełmska / Start II Krasnystaw – Victoria Żmudź 5:3

Pierwszy z prawej Robert Wagner, w głębi Damian Mazurkiewicz...W meczu o mistrzostwo A-klasy Start II Krasnystaw wygrał 5:3 z Victorią Żmudź. Wynik ustalono w 55 minucie, kiedy po efektowynym zagraniu Chariasza, Jakub Salitra skierował piłkę do siatki gości…

Już w 10 minucie było 1:0, kiedy to po podaniu Wojciecha Herbuta w pole karne Mariuszą Bąk strzelił z 10 metrów do bramki Victorii. Później zarysowała sie przewaga Startu, ale kontry Victorii w wykonaniu duetu Robert Wagner (kiedyś Start Krasnystaw, ostatnio Górnik Łeczna) – Jarosław Olejniczak były skuteczne stuprocentowwo. Wyrównał własnie były piłkarz Startu Robert Wagner, a na 2:1 podwyższył precyzyjnym i silnym strzałem „krótkim uderzeniem” z pierwszej piłki, z 25 metrów Sergi Siwy. Bramkarz przy tym efektowym strzale nie miał czasu na reakcję. Po chwili było 2:2, a podającym do Olejniczaka był Wagner.

Jeszcze przed przerwą na 3:2 podwyższył Damian Mazurkiewicz, a Marcin Ciechan nie wykorzystał karnego…

Po przerwie gra potoczyła sie szybciej. Na 3:3 wyrównał ponownie Olejniczak, a minutę po tym golu, kapitalnym strzałem z prawej strony boiska z rzutu wolnego popisał sie Chariasz, który wkręcił piłkę do bramki. Wreszcie na 5:3 przełamał serial „prowadzenie-wyrównanie” wspomniany już na poczatku Jakub Salitra.

W Starcie po dłuższej przerwie wystąpił Jacek Bury.

Start II – Victoria Żmudź 5:3
(Bąk, Siwy, Mazurkiewicz, Chariarz, Salitra /Jarosław Olejniczak 2, R. Wagner).

Start wystąpił w składzie: Wróbel, Wojciech Herbut, Ciechan, Fiszer, Bąk, Siwy, Tchórz, Salitra (Tomasz Herbut), Mazurkiewicz (Bury), Frącek (Chariasz), Zdunek (Barcicki).

Był to rewanż za jesienną porażkę w Żmudzi 1:3. Start II nadal jest liderem rozgrywek.

***
Pozostałe wyniki:
Pocisk Orchówek – Astra Leśniowice 1-3
Leszkopol Bezek – Hutnik Dubeczno 0:0
Sawena Sawin – Bug Hanna 4:2

Źródlo: krasnystaw24.pl


Komentarze do 'A-klasa chełmska / Start II Krasnystaw – Victoria Żmudź 5:3' (2)
  • obiektywny12 lat temu Bezpośredni link

    Astra idzie jak burza!

  • aaa12 lat temu Bezpośredni link

    zdunek nie salitra kto podaje zle wiadomosci

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.