admin
poniedziałek, 3 maja 2010, 18:02

12-22-6-23-7-13 / Zagrajcie w Lotka!

Co oznacza tajemnicze zestawienie cyfr w tytule newsa? Ponieważ nie jest to zagadka już wyjaśniamy – tyle bramek padało w poszczególnych kolejkach wiosennych w III lidze. Razem 48 spotkań i 90 bramek. 13 spotkań zakończylo się wynikiem 0:0. Jest nadzieja, ze w następnej kolejce padnie 100 wiosenna bramka.

Na zdobycie dwóch goli w jednym spotkaniu odważył sie tylko jeden zawodnik z Lubelszczyzny – Radosław Muszyński w spotkaniu Podlasie – Avia Świdnik (1:2).

– Pierwszego gola strzeliłem po uderzeniu z woleja pod poprzeczkę, drugiego z wolnego – powiedział nam Radosław Muszyński. Ale tak bywa, że raz szczęście dopisuje, innym razem nie. Ostatnio nie dopisało…

Dla grajacych w Lotka nieśmiała propozycja – ZAGRAJCIE! A nuż te cyferki przyniosą szczęście w losowaniu (?)

jp


Komentarze do '12-22-6-23-7-13 / Zagrajcie w Lotka!' (3)
 • Wisła12 lat temu Bezpośredni link

  Redaktorze zapomniałeś o Łukaszu Gizie z Wisły Puławy – 2 gole w meczu Orlęta Radzyń – Wisła Puławy 1:3

 • Wisła12 lat temu Bezpośredni link

  w 6 kolejce III ligi (12 września 2009r.) Stal Sanok – Wisła Puławy 2:3 – 2 gole Łukasz Giza (56, 90)

 • kk12 lat temu Bezpośredni link

  pisze, ze chodzi o mecze wiosenne, a więc jest dobrze

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.