admin
wtorek, 27 kwietnia 2010, 09:41

Motor Lublin – Górnik Zabrze w sobotę…

Już w najbliższą sobotę piłkarze Motoru zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Mecz ten niewątpliwie będzie hitem wiosny przy Al. Zygmuntowskich. Zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców o przyłączenie się do promowania tego meczu. Od wtorku w sekretariacie Klubu będą dostępne plakaty zapraszające na ten mecz. Dołóżmy wszelkich starań by na stadion przy Al. Zygmuntowskich przyszło jak najwięcej fanów!

Plakaty będą do odebrania w sekretariacie Klubu (I piętro pokój nr 16) w godzinach 10-15. Zadbajmy o to, żeby w najbliższą sobotę kibice byli dwunastym zawodnikiem !!!

Źródło: motor-lublin / Klub


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.