admin
poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 10:21

Żółkiewka / Rewia goleadora Ivlieva

Sergi Ivliew (Foto: Hetman-zolkiewka.pl)Sergi Ivliev zdemontował solidny zespół Orionu i Hetman Żółkiewka – jak się zapowiada – powalczy o ligowy byt.

Podczas czwartoligowego spotkania w Żółkiewce juz nawet nie rozmiary porażki piłkarzy Waldemara Wiatra zwracają uwagę – otóż gwiazdą rozgrywki był po raz kolejny Sergi Ivliev.

Oto jak relacjonował reporter w relacji live okoliczności w jakich Ukrainiec strzelał bramki:

Min 21:GOL!!!!!!!!! dla Hetmana – z dwudziestu kilku metrów strzał kozłem Ivlieva -niepewna interwencja bramkarza – piłka wtacza się…

Min 54: z rzutu wolnego uderza Ivliev – GOLLLLL! 3-0 Strzelił w okienko w prawy górny róg! Bramkarz nawet nie drgnął.

Min 59: 4-0 !!!!!!!!!! GOL, wyłożenie piłki przez Wójcika na środek pola karnego – Ivliev z pólwoleja pewnie umieszcza piłkę pod poprzeczkę gości.

Min 60: 5-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bramkę strzela Ivliev po strzale P. Skrzypczyńskiego z rzutu wolnego z 25 metrów piłka odbiła się od poprzeczki i po zamieszaniu pod bramką gości – piłkę strzałem głową pod poprzeczkę do bramki kieruje Ivilev.

Źródło: hetman-zolkiewka.pl / rd


Komentarze do 'Żółkiewka / Rewia goleadora Ivlieva' (2)
  • kibic12 lat temu Bezpośredni link

    Sory, ale mam takie pytanie ile Ivliev ma lat?

  • kibic212 lat temu Bezpośredni link

    25 z tego co mi wiadomo

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.