admin
wtorek, 6 kwietnia 2010, 23:01

Mieli grać wspólnie w Stali Kraśnik, zagrają w Starcie Krasnystaw?

Łukasz Polikowski i Sebastian SudułSwego czasu Sebastian Suduł i Łukasz Polikowski mieli grać wspólnie w Stali Kraśnik, odbyli nawet wiele treningów pod okiem trenera Wojciecha Stopy. Niestety – później ich losy z róznych powodów potoczyły się inaczej.

Po raz drugi mogli wspólnie zagrać w Starcie Krasnystaw, I ponownie zabrakło niewiele… I ponownie nie zagrali razem.

Jutro podczas meczu z Lewartem Lubartów jeszcze raz zdarzy sie okazja, że mogą razem wybiec na boisko w spotkaniu Start Krasnystaw – Lewart Lubartów. Oczywiscie, jesli trenerzy Jarosław Góra i Tomasz Pomian zdecudują sie połaczyć chłodny, wyrachowany futbol jaki prezentował ostatnio Polikowski i temperament oraz szybkość Sebastiana Suduła („Mutu”)…

Środowy mecz będzie trudny dla zespołu z Lubartowa. Jednak gracze podbudowani ważnym zwycięstwem nad Ładą Biłgoraj łatwo skóry nie sprzedadzą i będą walczyć o jak najbardziej korzystny rezultat. Do składu wracają dwaj kontuzjowani gracze: Michał Wilkołek i Borys Kaczmarski.

Wcześniejsze mecze:

Ostatni raz „biało-niebiescy” w Krasnymstawie zwyciężyli w sezonie 2007/2008. Lewart wygrał wówczas 1:0 po bramce Jacka Hołysza. W rundzie jesiennej w Lubartowie „biało-niebiescy” wygrali 2:0. W ubiegłym roku na inaugurację stadionu w Krasnymstawie Start wygrał z MKS-em 2:0.

***

Początek meczu 7 kwietnia o godzinie 16:00. Bilety na obiekt Startu nabyć można w cenie 6 zł (normalny), 3 zł (ulgowy) i 10 zł (trybuna kryta).

Źródło: hs / Piotr Podreśny


Komentarze do 'Mieli grać wspólnie w Stali Kraśnik, zagrają w Starcie Krasnystaw?' (1)
  • xxl12 lat temu Bezpośredni link

    NO izagrali z LEWARTEM

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.