admin
poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 09:02

Cudowny gol Różyckiego!

Po dobrej grze nasi zawodnicy odnieśli dzisiaj zwycięstwo z Roztoczem. Bramkę na wagę trzech punktów fenomenalnym strzałem z woleja w samo okienko bramki zdobył Sławomir Różycki !

Mecz od samego początku był bardzo żywy i szybki. Kibice, którzy przybyli na stadion na pewno tego nie żałują. Mecz stał na dość dobrym poziomie. Było bardzo dużo zaangażowania jednych jak i drugich.

Nasi piłkarze wolą walki i oddaniem całych swoich sił drużynie zasłużenie wygrali to spotkanie.


POM Iskra Piotrowice – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 (0:0)

1:0 Różycki 90

Żółte kartki: D. Wronka (P) – D. Bielec (R).
Sędziował: Michał Rogowski (Chełm).
Widzów: 250.

POM Iskra: Cięszczyk – Wałachowski (65 Orzeł), Poleszak, Bartoszcze, M. Orłowski (89 Jarmuł), Michalczuk, Różycki, K. Orłowski (82 D. Wronka), Stępień, Lis, Kaczmarczyk (70 Januszko).
Roztocze: Dobromilski – T. Bielec, Demusiak, Paweł Lipiec, Antoszek, Winkowski, Rajtar, Kuźma (70 Lipski), D. Bielec (82 J. Wachowicz), Kycko, Piotr Lipiec.

Źródło: pompiotrowice.futbolowo.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.