admin
czwartek, 1 kwietnia 2010, 09:08

ORION znika i łączy się z Perłą Borzechów

Ta wiadomość miała być zachowana w najściślejszej tajemnicy, ale redakcji serwisu gksorion.futbolowo.pl udało się dotrzeć do przecieków z bardzo wiarygodnych źródeł. Otóż w najbliższym czasie z piłkarskiej mapy Lubelszczyzny znikną Orion Niedrzwica i Perła Borzechów, a w wyniku ich połączenia powstanie całkiem nowy klub piłkarski…

Utworzony w wyniku realizacji przedsięwzięcia klub ma rozpocząć działalność począwszy od sezonu piłkarskiego 2010/2011. Nie wiadomo jeszcze pod jaką marką będzie występował i gdzie będzie mieściła się jego siedziba. Za to pewne jest, że pierwsza drużyna zajmie miejsce Orionu w IV lidze, natomiast w I grupie lubelskiej klasy A, w miejsce Perły Borzechów występować będą klubowe rezerwy.

Stosowne dokumenty zostaną podpisane przez przedstawicieli obu klubów 30 czerwca 2010 roku, czyli tuż po zakończeniu obecnego sezonu. Kilka dni później ma się odbyć „Walne” na którym wyłonione zostaną władze nowego tworu. Ważność umowy fuzji będzie uzależniona od uzyskania zgody PZPN i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej na połączenie klubów. Jednak z tym nie powinno być problemów, ponieważ w ostatnim czasie przeprowazono kilka takich połączeń w Polsce północnej. O postępach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

Źródlo: gksorion.futbolowo.pl


Komentarze do 'ORION znika i łączy się z Perłą Borzechów' (9)
 • Chr.12 lat temu Bezpośredni link

  słaby żart

 • HEHE12 lat temu Bezpośredni link

  PRIMA APRILIS- TO JUZ BYŁO PRZYNAJMNIEJ NAPISAC ZE MOTOR SIE UTRZYMA W I LIDZE – HAHAHAHHAA

 • anonimowyJP12 lat temu Bezpośredni link

  czyli Wiater bedzie trenerem sparty:]

 • sciema12 lat temu Bezpośredni link

  prima aprilis uwazaj bo sie pomylisz

 • aa12 lat temu Bezpośredni link

  prima aprilis;]

 • stalowiec9312 lat temu Bezpośredni link

  to żart , bo dziś prima aprilis

 • Anonim12 lat temu Bezpośredni link

  czyli primaaprilis

 • Szenuto12 lat temu Bezpośredni link

  prima aprilis co z durny dzień nie wiadomo co jest prawdą a co fikcją

 • kibic12 lat temu Bezpośredni link

  jest trenerem sparty

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.