admin
czwartek, 1 kwietnia 2010, 08:43

Lubelskie pejzaże piłkarskie / ŻÓŁKIEWKA

Hetman Z Żółkiewka wygrał ze Spartą.Zwycięstwo Hetmana Żółkiewka nad Spartą Rejowiec z pewnością podbuduje zespół… Ale czy podopieczni Marka Leszczyńskiego są w stanie nawiązać do grupy walczącej o ligowy byt?

W galerii z meczu Hetman – Sparta (2:1) warto zwrócić uwagę na pejzaż obiektu w Żółkiewce, a szczególnie stale wzrastającą ilość reklam.

Fotografie można obejrzeć w galerii HETMANA ŻÓŁKIEWKA

rd


Komentarze do 'Lubelskie pejzaże piłkarskie / ŻÓŁKIEWKA' (5)
 • kiepski12 lat temu Bezpośredni link

  Hetman był,jest i będzie!

 • sw12 lat temu Bezpośredni link

  a w ostatnim meczu w Żółkiewce był Skorża

 • owen12 lat temu Bezpośredni link

  Za duża strata!!!! Trzeba się obudzzić na wiosnę.Witamy Żółkliewkę w kl’o”

 • kibic Hetmana12 lat temu Bezpośredni link

  A ja wierzę w utrzymanie

 • Adolf12 lat temu Bezpośredni link

  Sprowadzili piłkarzy do tej małej osady i wieś się cieszy, a szkolenia młodych chłopaków – z e r o. Niech grają Ukraińcy i inni np.z Lublina- dla kasy, a młodzi, którzy mogliby grać niech chodzą na piwo. TAKI futbol i taki sposób rządzenia, z którego polska reprezentacja pożytku mieć nie będzie.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.