admin
poniedziałek, 29 marca 2010, 16:41

Jak zagrał HETMAN ZAMOŚĆ?

Hetman Zamość to najbardziej znany klub w kraju wycofany z rozgrywek szczebla centralnego.

Jak zagrali w ostatni weekend zawodnicy Hetmana, którzy zostali wypożyczeni do innych drużyn, lub sprzedani – względnie w innych okolicznościach odeszli?

Portal hetmanzamosc.com pokusił się o analizę gry „hetmaniaków”…

***

Mateusz Szyper – 54 minuty w barwach Startu Krasnystaw w przegranym meczu 17 kolejki IV ligi lubelskiej 0-1 z Olendrem Sól.

Kamil Sawa – 52 minuty w barwach Startu Krasnystaw w przegranym meczu 17 kolejki IV ligi lubelskiej 0-1 z Olendrem Sól.

Patryk Dobromilski
– 90minut w barwach Roztocza Szczebrzeszyn w zremisowanym meczu 17 kolejki IV ligi lubelskiej 1-1 ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Michał Rajtar – 90 minut w barwach Roztocza Szczebrzeszyn w zremisowanym meczu 17 kolejki IV ligi lubelskiej 1-1 ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Rafał Kycko – 90 minut w barwach Roztocza Szczebrzeszyn w zremisowanym meczu 17 kolejki IV ligi lubelskiej 1-1 ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Radosław Galant
– 90 minut i 2 bramki w barwach Korony Łaszczów w wygranym meczu 17 kolejki zamojskiej okręgówki 2-1 ze Spartą Wożuczyn.

Patryk Lechowicz
– 90 minut w barwach Korony Łaszczów w wygranym meczu 17 kolejki zamojskiej okręgówki 2-1 ze Spartą Wożuczyn.

Wojciech Ulanowski – 68 minut w barwach Korony Łaszczów w wygranym meczu 17 kolejki zamojskiej okręgówki 2-1 ze Spartą Wożuczyn.

Andrzej Robak – 90 minut w barwach Nordu 98 Wysokie w zremisowanym meczu 17 kolejki zamojskiej okręgówki 2-2 z Granicą Lubycza Królewska.

Konrad Kozioł

Oni grali w Hetmanie:

Tomasz Demusiak

Marcin Grunt – 90 minut w barwach Radomiaka Radom w wygranym meczu 18 kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej 4-0 z Legionovią Legionów.

Michał Skórski
– 90minut i bramka w barwach Radomiaka Radom w wygranym meczu 18 kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej 4-0 z Legionovią Legionów.

Paweł Miszczuk – 90 minut w barwach Stali Poniatowa w zremisowanym meczu 17 kolejki III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej 0-0 z Karpatami Krosno.

Łukasz Frączek – 90 minut w barwach Stali Poniatowa w zremisowanym meczu 17 kolejki III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej 0-0 z Karpatami Krosno.

Łukasz Kaczmarek

Ariel Lindner – 37 minut i złamana noga w barwach Stali Poniatowa w zremisowanym meczu 17 kolejki III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej 0-0 z Karpatami Krosno.

Ivan Litvniuk – 90 minut w barwach Stali Stalowa Wola w przegranym meczu 23 kolejki I ligi 0-1 z GKP Gorzów Wielkopolski.

Marek Fundakowski
– 90 minut w barwach Motoru Lublin w zremisowanym meczu 23 kolejki I ligi 1-1 z Widzewem Łódź.

Grzegorz Staszewski – 90 minut w barwach Górnika Wieliczka w zremisowanym meczu 20 kolejki III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej 0-0 z Czarnymi Połaniec.

Źródło: hetmanzamosc.com