admin
czwartek, 25 marca 2010, 16:11

Lubartów. Zapowiedź meczu Lewart – Łada

Falstart rozgrywek spowodowany złym staniem boisk spowodował, że rundę wiosenną piłkarze Lewartu zainaugurują na własnym stadionie. Już w niedzielę na Parkowej zamelduje się ekipa Łady Biłgoraj. Spotkanie będzie tym z serii „o 6 punktów”.

W pierwszej części sezonu w pojedynku obydwu zespołów górą byli gracze z miasta sitarzy. Na swoim obiekcie wygrali 2:0 po bramkach Tomasza Garbacza. Tym razem lubartowianie zapowiadają srogi rewanż.

W okresie zimowym w drużynie Łady doszło do kosmetycznych zmian kadrowych. Trener Ireneusz Zarczuk wiosną nie będzie mógł już korzystać z usług Grzegorza Paczosa i Tomasza Blicharza.

Spotkanie niedzielne będzie bardzo ważne w kontekście walki o lokaty w górnej części tabeli. Obie jedenastki dzieli bowiem tylko jeden punkt i ten kto wygra odskoczy od grupy pościgowej i rywala.

Niedzielny mecz jako arbiter główny poprowadzi Michał Ogrodowski z OKS Chełm.

Redakcja LewartLubartow.pl zaprasza kibiców do typowania spotkań 17 kolejki na typer.lewartlubartow.pl

Start meczu w niedzielę o godzinie 15:00

Kibicu sprawdź jak dojechać na stadion >> MAPA

Piotr Podleśny / LewartLubartow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.