admin
czwartek, 11 marca 2010, 18:01

Bielak i Szczygieł zawodnikami Lewartu

W rundzie wiosennej w barwach Lewartu kibice ujrzą dwóch nowych zawodników. W zimowym okienku transferowym do „biało-niebieskich” trafili Kamil Szczygieł i Jarosław Bielak.

Kamil Szczygieł przyszedł z LKS Kamionka. Jest on wszechstronnym zawodnikiem i może występować na lewej/prawej stronie pomocy lub obrony. W sparingach prezentował się przyzwoicie i powinien być dobrym wzmocnieniem składu.

Drugim nabytkiem jest Jarosław Bielak. W rundzie jesiennej reprezentował barwy POM Iskra Piotrowice i zdobył nawet gola w meczu POM – Lewart. Występuje na boku pomocy i powinien być zastępcą kontuzjowanego Michała Serwina. Niestety nie grał w żadnym sparingu.

Kamil Szczygieł nowe wzmocnienie Lewartu

LewartLubartow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.