admin
wtorek, 23 lutego 2010, 22:38

3:3 / Waldemar Wiater (Orion): – Nie napinamy się na wejście do III ligi

Waldemar Wiater dokonał nieprawdopodobnej rzeczy w Niedrzwicy Dużej. W drugim sezonie na czwartoligowym froncie prowadzony przez niego Orion jest wiceliderem tabeli i wiosną będzie rozdawał karty decydujące o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Z rewelacyjnym trenerem objawienia jesieni okazję miał porozmawiać Łukasz Słotwiński, redaktor oficjalnej stronu Orionu Niedrzwica Duża – www.orion-niedrzwica.pl

A oto fragmenty tej rozmowy:

Łukasz Słotwiński – Drugie miejsce po I rundzie rozgrywek. Znakomity wynik, ale co dalej…? 

Waldemar Wiater: Muszę powiedzieć, że w poprzednim sezonie w miarę spokojnie się utrzymaliśmy a za pół roku nagle się okazało, że Orion może awansować do III ligi. Udowadnia to tylko, że ciężką pracą można jakiś wynik osiągnąć. To nie przypadek, że z drużyny z dołu tabeli mamy nagle wicelidera. Wiadomo przyszedł Andrzej Gutek, duże wzmocnienie, ale Gutek sam meczu nie wygrywa … gra cały zespół. Nagle stoimy przed szansą gry z takimi zespołami jak Stal Sanok, Orlęta Spomlek. 

Łukasz Słotwiński – Czy zatem Orion stać na grę w III lidze? 

Waldemar Wiater: Powiedzmy sobie jasno – nie stać nas na grę w III lidze i nikt nie myślał tutaj o III lidze. Wiemy, że trzeba mierzyć siły na zamiary i nie napinamy się na wejście do III ligi. Nie znaczy to jednak, że nie będziemy chcieli wygrywać spotkań, albo specjalnie je przegrywać żeby nie awansować.

Cały wywiad przeczytać można na orion-niedrzwica.pl

PP / fot. Łukasz Słotwiński

Tagi:

Komentarze do '3:3 / Waldemar Wiater (Orion): – Nie napinamy się na wejście do III ligi' (1)
  • pur12 lat temu Bezpośredni link

    Waldemar to kawał trenera.. lokalnego.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.