admin
niedziela, 7 lutego 2010, 09:35

Orlęta Radzyń Podl. – Naprzód Skórzec 2:1 / Pozostało wciąż wiele pracy.

Siergiej Jacnicki nie zgra w Radzyniu?W bardzo zimne sobotnie popołudnie radzyńskie Orlęta rozegrały drugie spotkanie kontrolne. W potyczce z liderem siedleckiej klasy okręgowej Naprzodem Skórzec górą byli „biało-zieloni”, którzy pokonali rywala 2:1. Swoją postawą podopieczni Rafała Wójcika jednak nie zachwycili. W pierwszej połowie, wygranej przez radzynian 2:0, Orlęta zaprezentowały się jeszcze w miarę nieźle, lecz w drugiej części spotkania nie potrafiły niestety przejąć inicjatywy i niepotrzebnie oddały pole Naprzodowi.

Drużyna ze Skórca, prowadzona przez znanego w regionie Andrzeja Zarzyckiego, spisała się naprawdę dobrze jak na ekipę z „okręgówki” i długimi okresami nie pozwalała „biało-zielonym” na dyktowanie warunków gry. Inna sprawa, że radzynianie nie mieli często pomysłu na rozmontowanie defensywy Naprzodu. Warto też dodać, że przeciwnikiem obu zespołów było dziś śliskie boisko, na którym piłkarze z trudem utrzymywali równowagę.

W ekipie Orląt zabrakło trzech graczy trenujących dotychczas z zespołem: Siergieja Janickiego, Patryka Romaniuka i Karola Ręby. Białoruski obrońca najpewniej nie zagra już w radzyńskich barwach, ponieważ nie porozumiał się z klubem w kwestiach finansowych (o sprawie piszemy osobno). Nieobecności Romaniuka i Ręby zostały usprawiedliwione.

Orlęta Radzyń Podl. – Naprzód Skórzec 2:1

Jędruszczak 13, Bańkowski 37 – Mariusz Olszewski 77

Orlęta:
Herda (46 Stężała) – Kępa (46 Fiedeń), Gmur (46 Jakubiec), Zarzecki (46 Kozłowski), Koczkodaj (46 Bednarczyk), Bańkowski (46 Grochowalski), Ptaszyński (46 Pliszka), Leszkiewicz (46 Farotimi), Dąbrowski, Brzostek, Jędruszczak

Naprzód: Wójcik (60 Krawczyk) – Padysz, Kamil Wereda, Kozak (46 Paciorek), Kordys (60 Marcin Olszewski), Lipiński, Szymczyk (60 Potera), Chojecki (46 Kamil Cabaj), Mariusz Olszewski (46 Krzysztof Cabaj), Strojek (46 Tomasz Wereda), Stachowicz.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.