admin
sobota, 6 lutego 2010, 14:54

Daniel Rostek bliski przejścia do Huraganu Międzyrzec Podlaski

Daniel RostekGrający jesienią w Orlętach Daniel Rostek (na zdjęciu) najprawdopodobniej zasili szeregi zespołu, w którym już niegdyś występował, czyli Huraganu Międzyrzec Podlaski. – Rostek i Oponowicz trenują cały czas z nami i myślę, że nie będzie problemów z ich pozyskaniem – stwierdza na łamach „Dziennika Wschodniego” trener międzyrzeczan Marek Pietruk.

Rostek wystąpił w rundzie jesiennej w 13 spotkaniach Orląt, w tym w czterech w podstawowym składzie. Grał najczęściej w ataku lub na środku pomocy. Nie zdobył ani jednej bramki.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Komentarze do 'Daniel Rostek bliski przejścia do Huraganu Międzyrzec Podlaski' (1)
  • arus12 lat temu Bezpośredni link

    przyszedl do orlat z lapanki i niczym sie nie wyroznial procz nadwagi

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.