admin
środa, 3 lutego 2010, 19:22

Lubartów. Co słychać w Lewarcie?

Przygotowania do rundy wiosennej idą pełną parą. Wczoraj lubartowscy zawodnicy pod okiem trenera Alberta Malesy odbyli trening w hali Gimnazjum nr 1.

Trener Malesa przygotował dla piłkarzy ćwiczenia ogólnorozwojowe i gierkę. Na zajęciach obecni byli praktycznie wszyscy zawodnicy mogący obecnie brać udział w zajęciach.

Wiadomo już, że w tym tygodniu do treningów wróci Łukasz Mitaszka. „Miti” nie odczuwa już skutków nie dawnego urazu i powinien w piątek wziąć udział w zajęciach. Dalej z drużyną trenuje Kamil Szczygieł i ten zawodnik na 99% wzmocni wiosną lubartowian. Dalsze wzmocnienia powinny wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych dni.

W odwrotnym kierunku podążyć może Mateusz Łukasiewicz. Z przyczyn prywatnych być może zakończy swoją przygodę z Lewartem. Ponadto dalej nie wiadomo co będzie z Michałem Serwinem. „Misiek” jest po kontuzji kolana i nie wiadomo czy będzie gotowy by podjąć walkę wiosną.

Piotr Podleśny / lewartlubartow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.