admin
środa, 3 lutego 2010, 08:22

APEL DO POTENCJALNYCH SPONSORÓW SYMPATYKÓW i KIBICÓW KLUBU

Zarząd FKS ,,Stal” Kraśnik zwraca się z APELEM o wsparcie finansowe. Jesteśmy klubem o bogatych tradycjach, który powstał w 1951r. przy Zakładach Metalowych w Kraśniku.

Aktualnie w klubie trenuje około 100 zawodników w drużynie juniorów młodszych, juniorów starszych oraz seniorów III liga. Trudna sytuacja na rynku łożysk tocznych spowodowała, iż w przeszłości główny sponsor FŁT Kraśnik aktualnie nie jest w stanie sponsorować klubu. Mamy nadzieję że po okresie przejściowym fabryka będzie w dalszym ciągu wspierać finansowo nasz klub. W ramach współpracy proponujemy świadczenie usług reklamowych poprzez umieszczanie reklam na zawodach z udziałem zawodników FKS ,,Stal” Kraśnik oraz logo firmy na strojach sportowych , plakatach oraz samochodzie reklamowym.

Głównym celem działalności klubu jest wychowywanie młodzieży poprzez sport oraz zagospodarowanie ich czasu wolnego. Ponadto organizowanie meczy w ramach rozgrywek w ligach juniorów młodszych, starszych i seniorów III liga. Dostarczyć kibicom satysfakcji w oglądaniu meczów i udziału w festynach piłkarskich.

Praca w zarządzie klubu opiera na pracy społecznej, niemniej jednak udział w rozgrywkach wymaga ponoszenia niezbędnych opłat i kosztów ; opłaty licencyjne, transport, ubezpieczenia, zakup strojów sportowych, opłaty sędziów ochrona meczów, opłaty trenerów, opiekunów, diety, stypendia itp. Aktualnie od kilku lat głównym sponsorem jest budżet miasta ok. 70% pozostałe środki pochodzą od innych sponsorów i ludzi dobrej woli, którym na sercu leży dobro młodzieży i promocja miasta Kraśnika poprzez sport. Jeszcze raz prosimy i APELUJEMY o wsparcie Naszych działań na rzecz wychowania i rozwoju sportu wśród młodzieży.

Prezes
Kazimierz Biss


Komentarze do 'APEL DO POTENCJALNYCH SPONSORÓW SYMPATYKÓW i KIBICÓW KLUBU' (1)
  • solo12 lat temu Bezpośredni link

    niech zlikwidują MUKSy poco pchać kase w Prezesa itd. i tu jest problem

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.