admin
środa, 27 stycznia 2010, 17:15

„Chłopaki zasuwają aż miło” / kadrowe przymiarki w Orlętach

Czy Piotr Brzostek zostanie jednym z chłopaków Wójcika? (Foto: nasza-klasa.pl)Do radzyńskiego klubu zjeżdżają kolejni sprawdzani zawodnicy. W obecnym tygodniu zjawiło się aż trzech piłkarzy z zewnątrz: białoruski obrońca Siergiej Janickij (poprzednio Orlęta Łuków), napastnik Piotr Brzostek (Błękitni Pasym – czwarta liga warmińsko-mazurska, poprzednio m.in. Jeziorak Iława, Motor Lubawa i Mrągowia Mrągowo) oraz boczny defensor Marcin Fiedeń (juniorzy starsi Górnika Łęczna). Od kilkunastu dni z „biało-zielonymi” trenują natomiast pomocnicy Kamil Grochowalski (GKP Targówek Warszawa) i Michał Bańkowski (Jagiellonia Białystok – Młoda Ekstraklasa).

– Dziś robiliśmy testy wytrzymałościowe i wypadły całkiem nieźle. W najbliższym czasie skupimy się głównie na motoryce. Chłopaki podchodzą do treningów z entuzjazmem, zasuwają aż miło i to mnie cieszy. Gra musi im sprawiać przyjemność i do tego będę dążył, inaczej cała zabawa nie ma sensu. Gdy będzie wzajemnie zaufanie, zrozumienie i przeświadczenie, że nasza praca ma sens, można tu coś ciekawego zrobić i spróbować powalczyć o tę III ligę. Wszystkich kibiców zapraszam na Orlęta – mówi nowy trener radzynian Rafał Wójcik.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.