admin
piątek, 22 stycznia 2010, 13:46

Z minuty na minutę… / Orlęta wy-ROT-owane, taniec z trenerami trwa…

Jerzy Rot został asystaentem trenera ŁKS-u ŁódźNasz „minutnik” informacyjny nie nadąża… Ale tak jest w każdej przerwie pomiędzy rundami i sezonami. W lubelskiej piłce z pewnoscią bohaterem zimowej przerwy jest radzyński program pt „Taniec z trenerami”. Przypominamy, ze zarząd klubu postanowił wybrać szkoleniowca w drodze konkursu. Zgłosiło się kilku kandydatów. Ostatnim był Jerzy Rot
, były szkoleniowiec w kilku klubach. I to własnie on wygrał ten konkurs… Szczerze przyrzekł solidna pracę i…. po tygodniu znalazł się w LKS-ie Łódź jako asystent Grzegorza Wesołowskiego. Działacze Orląt zostali na lodzie. Na kolejny konkurs z trenerami nie ma czasu…

Z minuty na minutę… piłka toczy sie dalej…

***

Ostatnie info z Radzynia…

Jak poinformował wiceprezes Orląt Krzysztof Grochowski, działacze „biało-zielonych” wybrali dziś nowego trenera. Nie znamy jeszcze nazwiska szkoleniowca, lecz wiadomo, że jest to osoba „z zewnątrz”, nie związana dotychczas z radzyńskim klubem.

Jutro około godziny 14.00 zostanie podpisana umowa z nowym trenerem, po czym działacze podadzą nazwisko opiekuna Orląt do publicznej wiadomości. Wtedy również zamieścimy stosowną informację na łamach portalu.

Źrólo: orleta-spomlek.pl / rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.