admin
piątek, 15 stycznia 2010, 21:50

Biała Podlaska / Stadion idzie do remontu…

Stadion doczeka się remontu !

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje, tym samym nasz lobbing w sprawie remontu bialskiego obiektu można uznać za zakończony sukcesem. Stadion, którym dysponuje Miejski Klub Sportowy Podlasie doczeka się remontu. W tym roku urzędnicy planują wyremontować jedną całą trybunę. Wiele gorzkich słów padło ze strony kibiców w kierunku prezydenta oraz rady miasta po przegłosowanym budżecie na 2010 rok.
Zakładał on, że w tym roku nie będzie remontowany stadion miejski. Urzędnicy jednak nie zapomnieli o stadionie. – Jeszcze w tym roku chcemy wyremontować jedną całą trybunę. Wspólnie z prezydentem Andrzejem Czapskim lubimy piłkę nożną. Musimy dbać o naszą drużynę – zaznacza Waldemar Godlewski, zastępca prezydenta miasta. Dodaje, że już na przyszły sezon piłkarski bialscy kibice będą mogli zasiąść w nowych miejscach. Według naszych informacji wszystko wskazuje na to, iż remont rozpocznie się tuż po zakończeniu obecnego sezonu.

Autor: Łukasz Kamiński, Wojciech Babicz


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.