admin
piątek, 1 stycznia 2010, 17:13

ŁUKÓW / Turniej im. Antoniego Trybonia wyróżniony

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju w ramach Konkursu „KAROL” organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ludowe Zespoły Sportowe zostało laureatem na najlepszą inicjatywę z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim na Lubelszczyźnie w 2009 r.

Marszałek Województwa oraz Ludowe Związki Sportowe wyróżniły 10 imprez organizowanych na Lubelszczyźnie.

Jedna z tych imprez był turniej piłki nożnej II Memoriał Antoniego Trybonia o Puchar Prezesa BOZPN organizowany od dwóch lat przez Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju w Turzych Rogach i Łukowie.

W dniu 29.12.2009 prezes Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju Tomasz Tryboń z rąk marszałka województwa i prezesa Ludowych Związków Sportowych odebrał puchar oraz sprzęt sportowy.

Już dziś Zarząd Stowarzyszenia zapowiada, że III Memoriał Antoniego Trybonia o Puchar Prezesa BOZPN odbędzie się w czerwcu 2010 r.

Źródło; orleta.lukow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.