admin
środa, 30 grudnia 2009, 10:24

Unia Hrubieszów / Lista zawodników będących w kręgu zainteresowania

Zdaje się, że lista życzeń Unii jest zapowiedzią ofensywnej gry nie tylko na boisku, ale przede wszystkim działaczy. Na zdjęciu Andrzej Kowalczuk, dzisiaj w Płomieniu NieledewPrezentujemy listę transferową Unii Hrubieszów. Zaznaczamy jednocześnie, że jest to tylko lista zawodników, których pozyskaniem Unia Hrubieszów jest zainteresowana i z którymi zamierza prowadzić rozmowy.

Do oficjalnych rozmów, decyzji i porozumień jest jeszcze długa droga, natomiast jako redakcja będziemy starali się na bieżąco informować o przebiegu toczących się negocjacji.


Lista zawodników będących w kręgu zainteresowania Unii Hrubieszów:

1. Adam Onkiewicz (Łada Biłgoraj)

2. Łukasz Kamiński (Avia Świdnik)

3. Siergiej Borys (Start Krasnystaw)

4. Sebastian Suduł (Start Krasnystaw)

5. Andrzej Kowalczuk (Płomień/Spartan Nieledew)

6. Andrzej Całka (Płomień/Spartan Nieledew)

7. Przemysław Szopiński (Płomień/Spartan Nieledew)

Źródło: mksunia.futbolowo.pl

Tagi:

Komentarze do 'Unia Hrubieszów / Lista zawodników będących w kręgu zainteresowania' (2)
  • Bombel12 lat temu Bezpośredni link

    Ciekawe, kiedy Pan Trener Cisło przetnie „pępowinę”, jaka go łączy z Kowalczukiem. Ściągnął go nawet kiedyś do Szarowoli. Papużki nierozłączki?

  • hehe12 lat temu Bezpośredni link

    dobre bombel:d wiesz kiedys byl lechu malowany teraz jest palec 😀

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.