admin
niedziela, 27 grudnia 2009, 19:40

Hetman Żółkiewka odskocznią do Rapidu Wiedeń i Cracovii?

Piotr WiszowatyOtrzymaliśmy list z Żółkiewki rozpoczynający się od słów: Niewiele ostatnio można znaleźć artykułów odnośnie Hetmana Żółkiewka… Mam prośbę aby Lubelska Piłka zainteresowała się tym co się dzieje w tym klubie. Z moich informacji wynika, że niewiele dobrego.

Chyba jednak nie jest tak sennie w Żółkiewce, skoro lokalna prasa już podaje informacje o ambicjach piłkarzy Marka Leszczyńskiego. Pojawili się lub pojawią na testach w Rapidze Wiedeń czy Cracovii… Sęk w tym, że prawo do wymienionych zawodników rości sobie nie tylko Hetman Żółkiewka, ale także – a chyba przede wszystkim – Koziołek Lublin i Sławomir Kozłowski.

Chodzi o Piotra Wiszowatego i Piotra Wójcika, którzy w słabo spisującym się jesienią Hetmanie wyróżnili się.

Jak widać, zimowa przerwa zapowiada się ciekawie… I to nie tylk ow Żółkiewce.

Jak co roku zresztą!

rd


Komentarze do 'Hetman Żółkiewka odskocznią do Rapidu Wiedeń i Cracovii?' (6)
 • $12 lat temu Bezpośredni link

  HAHA , Wiedeń z autsajdera IV ligi… aż tam ma swoich kumpli ten niedoceniany szkoleniowiec??

 • kiepski12 lat temu Bezpośredni link

  Uważam,że Hetman Żółkiewka jeszcze powalczy w 4 lidze i ma szanse na utrzymanie,chociaż nieduże.

 • kiepski12 lat temu Bezpośredni link

  Hetman i tak utrzyma się w lidze

 • kibic lubelskiejpilki12 lat temu Bezpośredni link

  utrzyma sie hetman bo slyszalem o kilku wzmocnieniach

 • p12 lat temu Bezpośredni link

  utrzyma się napewno ale w b klasie

 • Żółkiewka12 lat temu Bezpośredni link

  No to chyba się już pogodzili ze spadkiem jak jeszcze czołowi zawodnicy odchodzą. A nawet gdyby został Wójcik to po co skoro w Dzienniku czytam jak mówi że jest on zawodnikiem Koziołka że w każdej przerwie może odejść za darmo. To najlepiej pokazuje że zaciąg lubelski ma Hetmana głęboko w d… a z takim podejściem napewno nic się nie ugra. Zero informacji o wzmocnieniach to jasny sygnał że po rundzie wiosennej powrót do okręgówki z wielkim hukiem.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.