admin
wtorek, 22 grudnia 2009, 11:16

Trzy zdania bez pytania / Daniel Szewc zawodnikiem rundy jesiennej w Stali Kraśnik

Daniel Szewc (Foto: stal.krasnik.info)Na wielu klubowych stronach internetowych trwają głosowania na najlepszego zawodnika rundy jesiennej. Niektóre już zostały rozstrzygnięte.

W Kraśniku bezapelacyjnie głosowanie wygrał Daniel Szewc (ur. 27.07.1985), któremu składamy z tej okazji gratulacje.

Daniel strzelił dla Stali trzy gole w minionej rundzie, a także popisał się kilkoma asystami, które otworzyły drogę do bramki przeciwników jego kolegom z zespołu. Daniel również jako kapitan zespołu dobrze dbał o sprawy drużyny na boisku jak i po za nim. Jeszcze raz gratulujemy Danielowi wyboru i mamy nadzieję, że w rundzie wiosennej podtrzyma dobrą passę i poprowadzi Stal Kraśnik do jeszcze lepszej gry.

Przypominamy, ze Daniel Szewc wcześniej był piłkarzem Górnika Łęczna, Motoru Lublin, Avii Świdnik i Orląt Radzyń Podlaski.

Źródło: stal.krasnik.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.