admin
niedziela, 20 grudnia 2009, 20:38

Radzyń Podlaski / Kto za Sadowskiego, a może …Sadowski

Do dzisiaj, czyli do 20 grudnia trenerzy chętni do objęcia drużyny Orląt mogli przysyłać na adres klubu swoje oferty. Niedziela to także dzień, w którym wygasa umowa obecnego szkoleniowca Marka Sadowskiego. „Bezkrólewie” potrwa jednak w Radzyniu zaledwie kilkanaście godzin. Już jutro późnym popołudniem powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca „biało-zielonych”.

– Na razie nie ujawniamy nazwisk trenerów, którzy się do nas zgłosili – usłyszeliśmy od jednego z klubowych działaczy. Zapewniono nas tym niemniej, że gdy tylko zapadnie decyzja, kto wiosną poprowadzi Orlęta, zostaniemy o tym niezwłocznie poinformowani. Kibicom pozostaje zatem uzbroić się do jutra w cierpliwość i życzyć kierownictwu radzyńskiego trzecioligowca jak najtrafniejszego wyboru.

Źródlo: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.