admin
czwartek, 17 grudnia 2009, 11:33

Bartłomiej Raba zagra w JKS-ie Jarosław / Rzeszowskie rewelacje prasowe

Występujący do niedawna w radzyńskich Orlętach Bartłomiej Raba ma zamiar powrócić do swojego macierzystego klubu, JKS-u Jarosław. Sam zawodnik deklarował po odejściu z „biało-zielonych”, że takie rozwiązanie jest najbardziej prawdopodobne. Jak się zatem okazało, jego słowa znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

Zupełnie niezgodne z prawdą informacje ukazały się natomiast w rzeszowskich „Nowinach”. Gazeta przedstawiła Orlęta jako klub zagrożony nieprzystąpieniem do rundy wiosennej i znajdujący się w fatalnej sytuacji organizacyjnej. „Start w rundzie wiosennej Stali Poniatowa i Orląt Radzyń Podlaski stanął pod znakiem zapytania. Z Orląt masowo odchodzą zawodnicy. Zrezygnował też poprzedni trener Marek Sadowski. Zarząd klubu ogłosił konkurs na to stanowisko, ale chętnych do objęcia tej posady również nie widać” – można przeczytać w „Nowinach”.

Nie jest to oczywiście prawdą. Obecnie nie ma obaw, że radzynianie mogą wiosną wycofać się z rozgrywek. Marek Sadowski nie zrezygnował z prowadzenia drużyny, lecz jego umowa obowiązuje tylko do 20 grudnia. Nie wiadomo ponadto, czy „nie widać chętnych” do dalszego prowadzenia zespołu. Zainteresowani szkoleniowcy (w tym trener Sadowski) wciąż mogą przysyłać do Orląt swoje oferty. Najlepsza z nich zostanie wybrana zapewne pod koniec bieżącego miesiąca.

Źródło: Nowiny / orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.