admin
wtorek, 15 grudnia 2009, 08:40

Przemysław Kożuch nie żyje!

Przemysław Kożuch (Foto: Częstochowski Portal Sportowy)Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, ze 6 grudnia 2009 roku zmarł Przemysław Kożuch. Były zawodnik AZS AWF i AZS Podlasie Biała Podlaska. Przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca.

37-letni pomocnik był wychowankiem Rakowa Częstochowa. Rozegrał trzy sezony (1993/94, 94/95 i 95/96) w AZS AWF Biała Podlaska, potem przez jeden sezon był piłkarzem AZS Podlasie. W ekstraklasie zadebiutował w swoim macierzystym klubie niedługo po odejściu z Białej. Potem grał w występującym w klasie okręgowej Locie Konopiska i Victorii Częstochowa. Po zakończeniu kariery piłkarza szkolił młodzież w częstochowskiej Skrze.

Zawodnik pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Pogrzeb odbędzie się w środę w Częstochowie.

Źródło: biala24.pl / Michał Laudy


Komentarze do 'Przemysław Kożuch nie żyje!' (2)
  • start krasnystaw13 lat temu Bezpośredni link

    Ś.P. Przemek często bywał w tych stronach ponieważ jego żona jest z Krasnegostawu.

  • pytanie13 lat temu Bezpośredni link

    Czy jest to ten zawdnik, który niemal w 100% strzelał karne, nawet 3 w meczu!?

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.