admin
niedziela, 13 grudnia 2009, 18:00

W plebiscycie „Lubartowiaka” wezmą udział piłkarze

Jednym z nominowanych w plebiscycie jest Damian MaleszykJuż po raz XIV Tygodnik Miejski Lubartowiak organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca. Podobnie jak w latach ubiegłych wśród nominowanych do nagrody nie zabrakło zawodników Lewartu,

W kategorii Junior, czyli sportowcy poniżej 18 roku życia nominowani zostali:
Marek Korzeniowski
– Damian Maleszyk
– Dawid Pożak

Wszyscy trzej są juniorami starszymi i występują w drużynie seniorów. Damian i Dawid to podstawowi zawodnicy „biało-niebieskich”, natomiast Marek występuje w podstawowej jedenastce lub pojawia się na boisku wchodząc z ławki rezerwowych.

W kategorii Senior nominowani zostali:
– Borys Kaczmarski
– Tomasz Mitura
– Paweł Pszczoła
– Michał Wilkołek

Wszyscy nominowani zawodnicy tworzą trzon zespołu trenera Arkadiusza Smolarza. Od ich dyspozycji w głównej mierze zależy postawa na boisku. Każdy z nich na boisku pozostawia mnóstwo zdrowia dla dobra całej drużyny.

Głosować można na kuponach z tygodnika „Lubartowiak”. Zachęcamy kibiców klubu do głosowania na piłkarzy. Pokażmy, że w Lubartowie piłka także ma swoje miejsce i piłkarze mogą być najlepsi!

Źródło: lewartlubartow.pl / Piotr Podleśny


Komentarze do 'W plebiscycie „Lubartowiaka” wezmą udział piłkarze' (1)
  • kolega z radzynia12 lat temu Bezpośredni link

    Pozi to sie nadaje:) szykuj sie…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.