admin
niedziela, 13 grudnia 2009, 09:39

Niedrzwica / Nowa trybuna, to część większego projektu

Krajobraz kompleksu parkowo-stadionowego w Niedrzwicy Kościelnej wzbogacił się o nowy element, a mianowicie konstrukcyjną trybunę z plastikowymi siedziskami…

Krzesełek jest dokładnie 151. Nowa trybuna, to część większego projektu pod nazwą „Zaspokajanie potrzeb społecznych w zakresie sportu i rekreacji poprzez rewaloryzację parku, poprawę infrastruktury sportowej oraz budowę utwardzonego parkingu w miejscowości Niedrzwica Kościelna, Gmina Niedrzwica Duża” współfinansowanego przez UE. W ramach tej inwestycji stadion zyskał również utwardzony parking, żwirowe alejki wokół boiska oraz eleganckie ogrodzenie.

Źródło: gksorion.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.