admin
piątek, 11 grudnia 2009, 06:27

Plan zimowych sparingów Orląt Radzyń / Kolejni piłkarze mogą odejść z zespołu

Poniżej publikujemy wstępny plan gier sparingowych „biało-zielonych” w zimowym okresie przygotowawczym. Zestawienie to zostanie jeszcze uzupełnione dwoma spotkaniami w dniach 6 i 20 lutego, w późniejszym terminie zapadną też decyzje odnośnie lokalizacji meczów kontrolnych:

30 stycznia – Orlęta Łuków
6 lutego – wolny termin
10 lutego – POM Piotrowice
13 lutego – Górnik II Łęczna
17 lutego – Unia Bełżyce
20 lutego – wolny termin
24 lutego – Wisła Puławy
27 lutego – Avia Świdnik
6 marca – Podlasie Biała Podl.
13 marca – TOP-54 Biała Podl. (juniorzy starsi)

Nie mamy niestety dobrych informacji odnośnie sytuacji kadrowej w drużynie. Orlęta mogą niedługo opuścić następni czterej piłkarze: Marcin Chyła, Damian Panek, Daniel Rostek i Łukasz Jędruszczak. Gracze ci zadeklarowali chęć odejścia z zespołu. – Nie wykluczam pozostania w klubie, jak na razie oczekuję na ruchy transferowe w drużynie. Jestem młodym zawodnikiem i mam ambicję, aby grać, wiadomo że w tym wieku najważniejsze jest ogranie. Zastanawiam się, czy nie spróbować swoich sił w jednym z klubów czwartoligowych. Jeżeli będę jednak miał szansę, aby grac w Orlętach częściej niż jesienią, zostanę zapewne w Radzyniu – mówi Jędruszczak.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.